poniedziałek, 1 lutego 2016

Wspomnienia, jak to było na Dzień Babci i Dziadka

Autor artykułu Wioleta Sahajdak
"Dzień Babci, Dzień Dziadka
to dla wszystkich gratka.
Wnuki pięknie są ubrane,
mają buzie roześmiane.
Niech nam żyją dziadek, babcia,
niech im zdrowie służy,
niechaj uśmiech mają zawsze
aż po same uszy"
22 stycznia uczniowie klasy 0"a" szkoły podstawowej mieli zaszczyt gościć swoje ukochane babcie i
swoich wspaniałych dziadków na uroczystości z okazji ich święta. 
Z niewielką tremą, w odświętnych ubraniach, z szerokim uśmiechem na ustach 5- i 6- latki przeniosły swoich gości do świata ich dzieciństwa przez krótki montaż słowno - muzyczny pt. "Jak to z dziadkiem i babcią było". Przedstawienie zakończyło się gromkim i jakże szczerym "Sto lat".
Jednak to nie był koniec zabawy. Po słodkim poczęstunku należalo spalić zbędne kalorie. Wszystkie babcie i dziadkowie zostali zaproszeni przez swoich wnuków do tańca "Labado". Śmiechu było co niemiara, jednak taniec potwierdził: nasi goście są w doskonałej kondycji. Gratulujemy!
Z okazji Dnia Babci i Dziadka chciałabym dołączyć się do życzeń Państwa wnuków i życzyć Państwu trzech najważniejszych rzeczy: po pierwsze: zdrowia, po drugie: zdrowia i po trzecie - zdrowia! 
Chciałabym serdecznie podziękować pracownikom Domu Kultury w Ruszowie, szczególnie p. Jadwidze Kuternozińskiej i p. Judycie Świniuch, za gościnność,
ogromne wsparcie, zaangażowanie i pomoc w organizacji uroczystości. Dziękuję też bardzo gorąco p. Annie Myszewskiej, p. Agnieszce Styczyńskiej - Ziobro
i pp. Styczyńskim za pomoc w organizacji i posprzątaniu po uroczystości.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz