wtorek, 18 kwietnia 2017

Możesz także skorzystać odpłatnie z fachowej pomocy przy wypełnianiu PITIzabela Bąk, Piaseczna 
Jestem od 20 lat czynną księgową. Zajmuję się prowadzeniem księgowości zróżnicowanych podmiotów gospodarczych. Tel.608 528 581
Są wśród nas osoby, które dopiero przeprowadziły się na teren gminy Węglinie, chcą mieszkać i żyć wśród tutejszych mieszkańców. Powinniśmy się z tego cieszyć, bo wiadomo, nasza młodzież wyjechała i jest nas coraz mniej, każda nowa osoba jest
mile widziana. Szczególnie chcąca wnieść swoją wiedzę i umiejętności. 
Otrzymaliśmy wiadomość od Pani Izy, nowej mieszkanki Piasecznej. A oto treść maila:
Witam, mieszkamy z mężem w Piasecznej, kupiliśmy w zeszłym roku dom (była zlewnia mleka). Przeprowadziliśmy się tutaj z Elbląga i tutaj teraz żyjemy, prowadzimy działalność gospodarczą ZAJAZD "SIÓDEMKA", wynajem pokoi, małą restaurację, organizujemy również imprezy okolicznościowe .
Jestem od 20 lat czynną księgową. Zajmuję się prowadzeniem księgowości zróżnicowanych podmiotów gospodarczych. Specjalizuję się w kompleksowej obsłudze podatnika (KPiR, PIT, VAT, ZUS, kadry i płace). Może ktoś z Państwa potrzebuje takich usług?
Moje dane do kontaktu :
Izabela Bąk
Piaseczna 60 A
tel 608 528 581Poniżej zdjęcia z Zajazdu prowadzonego przez p. Izę i jej męża oraz zdjęcie rajdowe ruszowian, na którym widnieje p. Iza.

1 komentarz:

  1. Pani Izabela jest bardzo życzliwą i pogodną kobietą, a jej dania są wyśmienite. Sama udam się po rozliczenie PITU, głownie ze względu na sympatię jaką darzę Panią Izę.

    OdpowiedzUsuń