czwartek, 19 listopada 2015

Komentarze

Skwerek w Ruszowie
Autor: Redakcja WR 
Drodzy Czytelnicy. Niejednokrotnie pisane przez Was anonimowe komentarze obrażają poszczególne osoby wybierane przez mieszkańców do różnych instancji i rad. Postarajmy się krytykować sytuację, która nam się nie podoba, a nie ludzi. Krytyka powinna być konstruktywna, tzn. wskazywać wyjście z jakiejś niezdrowej, niebezpiecznej czy niepoprawnej sytuacji. Jeżeli już chcemy atakować kogoś imiennie, to pod warunkiem, że sami podpiszemy się z imienia i nazwiska! Redakcja nie będzie publikować komentarzy wywołujących niezgodę w miejscowości.

8 komentarzy:

 1. Proponuję, by Sołtys umieściwszy post na stronie, pokusił sie również o odpowiedź na konstruktywne pytania i komentarze.

  OdpowiedzUsuń
 2. taaa... tyle wszyscy maja do powiedzenia jak są anonimowi, a w oczy świecą...

  OdpowiedzUsuń
 3. Czyli bedzie lapiej jak bez anonimowosci z braku odwagi nie bedziemy mowic co myslimy o pracy urzedników i jakie emocje budza w mieszkancach? Wtedy świat bedzie pieknieszy, bo skoro sie nie mowi o problemach to na bank zadnych nie ma.

  OdpowiedzUsuń
 4. trudno o dyskusje i komentarze skoro wróciła cenzura i jest pięknie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. zawsze możesz pójść stawiać lajki na fb

   Usuń
 5. No zaraz ale chyba krytyka mimo że anonimowa pomogła co niektórym lepiej zorganizować rozdawanie jabłek.
  Poprzednie, mocno krytykowane rozdawnictwo jabłek, a w szczególności jego krytyka pozwoliła że podczas obecnego rozdawania jabłek sołtys i radni stanęli w końcu na wysokości zadania.

  OdpowiedzUsuń
 6. mam wieloosobową rodzinę i w poprzedniej akcji otrzymaliśmy skrzynkę jabłek którymi długo cieszyliśmy się. takie jabłka mają tendencje do rozpoczęcia szybkiego procesu gnilnego. Co zrobiły wówczas z odebraną skrzynką jabłek osoby samotne czy rodziny 2-3 osobowe, a niektórzy z nich brali więcej niż potrzebowali. Więc to była zachłanność, pazerność mieszkańców czy zła organizacja umożliwiająca otrzymanie tyle ile naprawdę potrzebujemy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A ja poprzednio otrzymałam jabłka od dwóch osób, które wzięły więcej jabłek, Podzieliły się tez z innymi.

   Usuń