czwartek, 16 czerwca 2016

Po zebraniach Jagodowego Lata

Plakat, który zajął I miejsce.
Autor Jadwiga Kuternozińska
We wtorek kobiety, w czwartek mężczyźni - tak ukształtowały się tematycznie spotkania jagodowe. W obydwu pierwszym punktem był wybór plakatu "Jagodowej dziewczyny". W tym roku pierwszą nagrodę otrzymała praca Julii Klich ze Szkoły Podstawowej w Czerwonej Wodzie. Zostały też przyznane dwa wyróżnienia: jeden plakat jest niepodpisany (skontaktujemy się ze szkołą w sprawie ustalenia autora), a twórczynią drugiego jest Aleksandra Szczepaniak. Gratulujemy - odbiór nagród będzie podczas
otwarcia JL.
Na wtorkowym zebraniu dopinano sprawy menu, a na dzisiejszym rajdy, zawody konne, sportowe, konkursy i występy. Mirek przekazał namiot jaki kupił na imprezę. Będzie w nim zachęcał do rozwiązywania łamigłówek. P. Kasia zrobi wystawę o wilkach, a miejscowy właściciel stawów myśli o niespodziance. Na spotkaniach każdy miał okazję zaopatrzyć się w koszulkę z jagodowym napisem. Będzie można je nabyć podczas imprezy. Zaplanowano wiele atrakcji - szczegóły już wkrótce.
Ale przed atrakcjami, w sobotę 2 lipca o godz. 7.00 szykowanie placu - wszystkie ręce na pokład. 
P.S. Zaplanowano spotkanie z młodzieżą w poniedziałek o 16.00. Zobaczymy czy młodzi też są społeczni i przyjdą na zebranie.

Mirek prezentuje plakaty

Drugi Mirek z namiotem i łamigłówkami 

Prężne i zwarte do działania czyli nasze kobiety

Koszulki Jagodowego Lata 2016 
Pierwsze miejsce w Konkursie na plakat JL 2016 zajął plakat Julii Klich z SP w Czerwonej Wodzie


  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz