piątek, 3 czerwca 2016

Tworzenie newsów z elementami kreowania marki - ustalono termin szkolenia

Jest już ustalony termin szkolenia: poniedziałek, 06.06.2016, o 18.00. Jeżeli jest jeszcze osoba zainteresowana kursem, może przyjść bez zapowiedzi do Biblioteki Publicznej w Ruszowie. Wiedzy nigdy za dużo.
Pisanie informacji nie jest sztuką łatwą. Umiejętność ta przydaje się i w szkole, i w pracy, i w życiu prywatnym. W porozumieniu z Aleksandrem Piturą, który uczył się tej sztuki na studiach, zapraszamy chętnych na kurs "Tworzenie newsów z elementami kreowania marki".Więcej informacji można uzyskać tel. 784118188.
Alek postara się opowiedzieć na przykładzie swoich dotychczasowych doświadczeń (a także na podstawie Wędrowca) o tym w jaki sposób tworzyć newsy, na co zwracać uwagę, jakie są częste błędy przy tworzeniu przekazu. Opowie nieco o światowych i lokalnych trendach, a także o tym w jaki sposób można zaistnieć w sieci nie wydając na to fortuny. Kurs jest bezpłatny. Warto skorzystać.

1 komentarz:

  1. Ważną kwestią w kreowaniu marki są znaki towarowe. Dobrze znać ich wartość, dlatego polecę stronę firmy, która dokonuje fachowej wyceny: wycena znaku towarowego
    Rzeczowa pomoc w tej kwestii zdecydowanie ułatwi podejmowanie odpowiednich decyzji we własnej firmie.

    OdpowiedzUsuń