niedziela, 26 czerwca 2016

Podziękowanie


Wszystkim osobom, które w kadencji sołeckiej 2012-2016 udzieliły nam chociażby najmniejszej pomocy bardzo serdecznie dziękujemy. 
W czteroletniej kadencji Sołtysa i Rady Sołeckiej Sołectwa Ruszów, postawiliśmy sobie za cel działania mające na celu poprawę wizerunku całego sołectwa, a nie tylko np. jednej ulicy. Drugim przyjętym celem była poprawa warunków życia wszystkich mieszkańców sołectwa. Powyższe realizowaliśmy przede wszystkim


z wykorzystaniem funduszu sołeckiego oraz poprzez zgłaszanie potrzeb
mieszkańców i miejscowości do uwzględnienia w planowaniu budżetu gminy na poszczególne lata. Czy wszystkie zadania, potrzeby, pomysły zostały osiągnięte – zdecydowanie nie. By móc zrealizować wszystkie potrzeby, pomysły niezbędna była pomoc mieszkańców oraz wsparcie materialne ze strony władz gminnych i czas pozwalający na ich realizację.
Wszystko co zrobiliśmy, wykonaliśmy z udziałem jednostek organizacyjnych władz gminy, przy wsparciu lokalnych firm a przede wszystkim robiliśmy przy nieocenionej pomocy i zaangażowaniu mieszkańców sołectwa, którzy udzielali nam m.in:
  • pomocy, gdy jej potrzebowaliśmy;
  • wsparcia, gdy było ono nam potrzebne;
  • porad, gdy rozważaliśmy możliwości rozwiązania problemu;
  • informacji o usterkach do usunięcia, czy też bezdomnych zwierzętach;
  • konstruktywnej krytyki, pozwalającej na weryfikowanie podejmowanych decyzji, czy też wykonywanych pracach.
Wszystkim osobom, które w tej czteroletniej kadencji sołeckiej udzieliły nam chociażby najmniejszej pomocy bardzo serdecznie dziękujemy. Dziękujemy i życzymy wszystkiego najlepszego: zdrowia, pomyślności, rodzinnej radości i satysfakcji z tego co robicie.
Nie jesteśmy w stanie wymienić wszystkich z imienia i nazwiska, gdyż lista osób nam życzliwych i niosących pomoc byłaby bardzo długa.
Jednocześnie życzymy nowemu Sołtysowi oraz członkom Rady Sołeckiej innowacyjnych i trafnych pomysłów na rzecz całego Sołectwa Ruszów oraz powodzenia w ich realizacji.


Z wyrazami wdzięczności Sołtys wraz z Radą Sołecką Sołectwa Ruszów

1 komentarz:

  1. Za wszystko bardzo serdecznie dziękuję.Życzę dużo zdrowia dla Sołtysa i Rady Sołeckiej.

    OdpowiedzUsuń