piątek, 4 grudnia 2015

Grzeczni byliście?

Autor Jadwiga Kuternozińska
Fot. Paweł Lubarski 
Przyjechał dzisiaj Mikołaj i to aż trzykrotnie. Najpierw do maluszków z przedszkola i zerówki. Później do klas 1-3. A w godzinach popołudniowych nasz Mikołaj pojechał do dzieci gozdnickich. Elfy, renifery, pani Mikołajowa i Mikołaj oraz pan Majster byli bardzo wytrzymali, aby wszystkie grzeczne maluchy mogły otrzymać swoją paczkę. Choć już chwilami nawet maszyna do produkcji prezentów nie wytrzymywała i zaczęła się psuć. Ale od czego jest pan Majster?
Wnet naprawił maszynę i dzieci uszczęśliwił. 
16 osobowa ekipa złożona z KLAP i KGW przygotowała przedstawienie teatralne dla dzieci z okazji mikołajek. Szykowania było co niemiara. Szycie strojów, robienie czapek, rekwizytów, uczenie się ról zajęło dużo czasu. Ale warto było. Tyle pochwał i zachwytów dawno nie słyszeliśmy od osób uczestniczących w widowisku. Dziękujemy.
Teraz renifery zawiozą nas do Jagodzina, a później do Bolesławca.

Duża galeria zdjęć znajduje się TUTAJ - po kliknięciu najlepiej wybrać  z menu pokaz slajdów.7 komentarzy:

 1. Brawo Mikołaje

  OdpowiedzUsuń
 2. super świetny pomysł

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy ta pani z czerwoną aureolą na głowie to uwspółcześniony "Niebieski Menadżer"? Gratulacje i pozdrowienia dla całego zespołu J.S.

  OdpowiedzUsuń
 4. Wielkie buziaki dla Wszystkich z Paryza :) Wspaniale jak zwykle.

  OdpowiedzUsuń
 5. Kawal dobrej roboty efekt rewelacja najlepsza sztuka. Co do pozostalych to przebiliscie wszystkie. Zycze wam zdrowka i powodzenia.MS z Weglinca.

  OdpowiedzUsuń