środa, 30 grudnia 2015

Program Ochrony Środowiska dla Gminy i Miasta Węgliniec

14 komentarzy:

 1. No i jaką dyskusję chce wywolać redakcja publikacją tego dokumentu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. chcesz to coś pisz, nie chcesz to nie - Twój wybór, redakcja podaje Ci do wiadomości co się dzieje obok Ciebie i tyle

   Usuń
  2. Dla tych co zamierzają budować dom, usprawnić jego ogrzewanie lub zbudować domowe oczyszczalnie ten program to ogromne źródło cennych informacji. Wiele osób już z niego korzysta.

   Usuń
 2. no właśnie Rada uchwaliła! koniec roku ale też minął rok pracy tejże Rady. Przed wyborami przychodzili do mieszkania zachęcali do głosowania i zapewniali jacy to są oni dobrzy a co przez ten rok zrobili dla nas, dla Ruszowa?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. rozejrzyj się wokół - na pewno dostrzeżesz zmiany, a może napisz jakich zmian oczekujesz?

   Usuń
  2. To nic nie da, że napiszesz. I tak twój głos się nie będzie liczył. Podsumowując stary rok to sołtys, rada sołecka i radni. Powinni ocenić miniony rok, co zrobili i dla kogo. Daleko nie trzeba szukać zobaczcie jak to robi Jagodzin, i bierzcie od nas przykład.

   http://www.jagodzin.pl/index.php/302-wydatki-solectwa-w-2015-roku

   Usuń
  3. nie wiem czy wiesz ale Jagodzin ma sołtysa radnego a co więcej panią pracującą przy pozyskiwaniu projektów burmistrza no i stowarzyszenie.
   a my w ruszowie co? Burmistrz - odpada bo może być jeden, pani na stanowisku z ruszowa przy pozyskiwaniu projektów chyba nikt, stowarzyszenie - kto bo nie wiem no to pozostaje sołtys i radni

   Usuń
  4. I ksiądz bo ten sam w Jagodzinie co i w Ruszowie.

   Usuń
 3. w Węglińcu na ulicach są podwójne linie oświetlenie, wszystkie chodniki wyłożone kostką, ozdoby świąteczne, w Czerwonce i Starówie chyba już wszystkie drogi wyłożone asfaltem a u nas 50 m kotki koło przedszkola no i "nasza modrzewiowa albo łużycka".

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Łużycka nie jest nasza tylko powiatowa.

   Usuń
 4. fiu, fiu, to ktoś tu ma "swoje ulice"

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja My jako Ruszow chodnik na ulicy zeganskiej az do szkoły i bariery takie jak w szkole mamy zimy niema jak na razie to oszczednosci na chodnik prosimy dac pozdrawiam Tygrys
  :)

  OdpowiedzUsuń
 6. no właśnie oszczędzajmy z odśnieżania na chodnik.kiedyś nie takie zimy były bez odśnieżania bez sypania i wszyscy przetrwali.

  OdpowiedzUsuń
 7. Po co na wsi chodniki!

  OdpowiedzUsuń