wtorek, 8 stycznia 2019

27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już 13 stycznia 2019 r.

Już w najbliższą niedzielę 13 stycznia 2019 na całym świecie zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Sztab Nr 2349 utworzony przy Szkole Podstawowej i Ochotniczej Straży Pożarnej w Ruszowie wspierają strażacy ochotnicy z Jagodzina, Starego Węglińca i Czerwonej Wody. W tym roku ,,GRAMY DLA DZIECI MAŁYCH I BEZ FOCHA - NA ZAKUP SPRZĘTU DLA SPECJALISTYCZNYCH SZPITALI DZIECIĘCYCH”.

Młodzież szkolna i strażacy będą kwestowali na ulicach Ruszowa, Jagodzina, Piasecznej, Starego Węglińca oraz Czerwonej Wody (Szczegóły na plakatach w tych miejscowościach). Serdecznie zapraszamy wszystkich na podwórko Szkoły Podstawowej w Ruszowie od godziny 17,30 gdzie na tradycyjnej imprezie plenerowej będzie można wspólnie zagrać z orkiestrą.
Program imprezy plenerowej – 13 stycznia 2019 r.:
- godzina 17.30 – niesamowity, premierowy pokaz FIRE SHOW w wykonaniu zespołu pod kierownictwem A. Jagiełło (Takiego pokazu jeszcze u nas i w UE nie było)
- godzina 18,10 – występ szkolnego zespołu wokalnego PRYMA (opiekun K. Zieliński)
- godzina 18,40 – pokaz działań ratowniczych i prezentacja sprzętu OSP Ruszów
- godzina 19,00 – Wielka licytacja oficjalnych przedmiotów WOŚP oraz przekazanych przez mieszkańców
- godzina 19,20 – zabawa z DJ Visto
- godzina 20,00 – symboliczne ,, Światełko do nieba” – pokaz fajerwerków
Podczas imprezy plenerowej będzie czynny bufet z gorącymi napojami, ciastem, grochówką oraz kiełbaską z grilla. Oprawę muzyczną zapewnia DJ Visto.
Jeżeli chcesz coś jeszcze przekazać na licytację, włączyć się do pomocy w przygotowaniu imprezy plenerowej prosimy o kontakt z Szefem Sztabu – J. Droś – tel. 604622265 lub sekretariatem SP Ruszów tel. 757759281.
Bardzo serdecznie zapraszamy.

Oj będzie się działo – Sie Ma – Szef Sztabu – Janusz Droś
2 komentarze:

  1. Nie ma jeszcze informacji o wybranej kwocie w Ruszowie? Podejrzanie długo liczą. Przecież w Ruszowie nie nazbierało się milionów. Jakaś informacja dla tych, co rzucali do puszek powinna być.

    OdpowiedzUsuń
  2. Hallo Ruszów jaką kwotę zebraliśmy? Jeszcze nigdy tyle nie czekaliśmy na informację!!!

    OdpowiedzUsuń