środa, 16 stycznia 2019

Pierwsze miejsce zespołu PRYMA z Ruszowa

Autor: Krzysztof Zieliński
Cieszy więc wygrana, cieszą brawa, gratulacje, ale trudno też nie wspomnieć o wymownej ciszy, jaka nastała podczas i po wykonaniu "Kołysanki...". Tak było w Legnicy i (momentami) podczas koncertów na uroczystościach opłatkowych, w których mieliśmy przyjemność ostatnio uczestniczyć.
XVIII Dziecięcy Festiwal Kolęd i Pastorałek w Legnicy. 15
stycznia w pięknej sali widowiskowej Domu Kultury "Atrium" zaprezentowało się  około 70 uczestników - zespołów i solistów. W kategorii zespołów I miejsce zdobyła PRYMA z Ruszowa, wykonując "Kołysankę matki brzemiennej" - muz. Wojciech Trzciński, sł. Ernest Bryll. Dziewczęta wystąpiły w składzie: Natasza Strychała, Elena Zwierz, Alicja Mól, Martyna
Seniuk, Alicja Drozdek, Natalia Kowalczyk. Emocji było sporo, bo poziom Konkursu rośnie z roku na rok. Cieszy więc wygrana, cieszą brawa, gratulacje, ale trudno też nie wspomnieć o wymownej ciszy, jaka nastała podczas i po wykonaniu "Kołysanki...". Tak było w Legnicy i (momentami) podczas koncertów na uroczystościach opłatkowych, w których mieliśmy przyjemność ostatnio uczestniczyć.


1 komentarz:

  1. Dziękujemy za zwrócenie uwagi. Błąd z imieniem poprawiony. Pozdrawiamy.

    OdpowiedzUsuń