poniedziałek, 11 stycznia 2016

Komunikat Sztabu WOŚP w Ruszowie -SMS. Pełna informacja- wkrótce

Razem zebraliśmy 16 911,45 złotych.
W rozbiciu na miejscowości:
Czerwona Woda  1057,26 zł
Stary Węgliniec  365,75 zł
Jagodzin+ Piaseczna 793,45 zł
Ruszów 6632,60 zł
Parowa 8062,40 zł
Byliście wspaniali - bardzo serdecznie wszystkim dziękuję. Sie Ma. Janusz Droś.

16 komentarzy:

 1. Janusz pod Twoja batuta orkiestra grala super.Dziekujemy.

  OdpowiedzUsuń
 2. Szczerze mówiąc, jestem trochę zawiedziona tegoroczną lakonicznością podsumowania WOŚP, widzę że trendy przenikają z TVP... W zeszłym roku to wszędzie rozpisywano się o przebiegu Finału WOŚP, i Wędrowiec i strona Szkoły na FB - wszędzie można było było poczytać wrażenia z imprezy - a dziś? cicho, głucho, klika słow o pokazie ogni i suche podsumowanie zebranych kwot.

  OdpowiedzUsuń
 3. W tytule jest napisane: pełna informacja wkrótce. Janusz podał tylko informację ilościową, ponieważ nie chciał narażać czytelników na czekanie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Takie akcje pokazują naszą jedność i ofiarność. Brawo sztab WOŚP.

  OdpowiedzUsuń
 5. ,,Szczerze mówiąc, jestem trochę zawiedziona tegoroczną lakonicznością podsumowania WOŚP.....'' - Szanowna Pani. Doba ma tylko 24 h a często bywa że jest to zbyt mało. Ja mam rodzinę, dom, pracę oraz wiele innych zajęć i też ograniczone są możliwości ludzkie. Wpłacimy pieniądze i wtedy napiszę obszerną relację załączając dokument rozliczenia bankowego. Posegregowanie i policzenie w poniedziałek kilku tysięcy monet o nominale 1, 2, 5, 10, 20, 50 groszy oraz wyższym zajęło sporo czasu. Pozdrawiam - Janusz Droś

  OdpowiedzUsuń
 6. Tu się należy wielki ukłon w stronę strażaków bez nich nie byłoby sztabu w Ruszowie na tak wysokim poziomie. Jesteście wielcy.

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluję i proponuję aby wkładem do prac lokalnego sztabu WOŚP było napisanie obszernego materiału przez Arirkę

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Moim wkładem była zupełnie inna wykonana praca, która zresztą zajęła mi niemal 2 dni przygotowań, niestety z uwagi na obowiązki nie mogłam być na finale WOŚP w Ruszowie... stąd moje pragnienie wiedzy o przebiegu imprezy. W poprzednich latach już następnego dnia można było poczytać obszerne komentarze i relacje. Dlatego zgryźliwość bez znajomości faktów jest troche... jakby to rzec ... niesmaczna...

   Usuń
 8. Raz do roku, to każdy może dać, a potem nikt nie pamięta o potrzebujących i chorych. Ech... Tak jak 1 listopada, każdy pójdzie na cmentarz, ale przez resztę dni w roku nie postawi tam nogi.

  OdpowiedzUsuń
 9. Janusz jesteś wielki jak Twoi pomocnicy dziękujemy za impreze a slowa krytyki pisza ludzie którzy chcą popsuć wszystko bo szlak ich trafia że może tobie się udaje a im nie patafiany tez niestety mieszkaja w naszym cudownym Ruszowie pozdrawiam cały sztab wp

  OdpowiedzUsuń
 10. A czemóżto nie ma kwoty z Węglińca

  OdpowiedzUsuń
 11. Dlatego nie ma kwoty z Węglińca, ponieważ w tym roku Węgliniec przebił Ruszów !!!Po drugie co ma wspólnego Parowa z gminą Węgliniec !!!!!

  OdpowiedzUsuń
 12. Rejony działania sztabów nie pokrywają się z podziałem terytorialnym, często się nawet zazębiają. Bo tu wcale nie chodzi o "pobijanie' ale o wspólne działanie na rzecz innych.

  OdpowiedzUsuń
 13. Drogi Pnie Januszu - Na wstępie przepraszam, że niezbyt zgrabnie się wyraziłam - nie zamierzałam bezpośrednio do pana kierować moich słów - niezbyt fortunnie tylko wybrałam akurat Pana wpis do skomentowania. Bardzo doceniam Pana pracę, zaangażowanie i poświęcony wolny czas. Mój komentarz raczej odnosił się ogólnie do wszystkich wpisów na temat WOŚP - przygotowania obszernie opisane, a po imprezie cicho i jakby nic się nie wydarzyło. Proszę nie brać tego do siebie - tak zaangażowane osoby, jak Pan, można policzyć na palcach rąk. Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz przepraszam, jeśli sprawiłam Panu przykrość ( wprawdzie niezamierzenie, ale jednak.).

  OdpowiedzUsuń
 14. Janusz jestes wielki drugi PO OWSIAKU SZACUN DLA CIEBIE CIAGNIESZ PARE LAT DZIEKUJE CI WIELKIE DZIEKI SZACUN.BUZKA.

  OdpowiedzUsuń