czwartek, 27 czerwca 2019

Odbiór odpadów wielkogabarytowych

Informujemy mieszkańców Gminy Węgliniec, że w dniach od 18 czerwca do  do 28 czerwca 2019 r. w wyznaczonych godzinach na terenie miejscowości: Czerwona Woda, Jagodzin, Zielonka, Ruszów, Polana, Kościelna Wieś, Stary Węgliniec i Piaseczna zostanie przeprowadzony, wg załączonego harmonogramu odbiór odpadów wielkogabarytowych z mobilnych miejsc na terenie wymienionych miejscowości. Do podstawionych kontenerów można dostarczać jedynie odpady komunalne pochodzące z prywatnych gospodarstw domowych i obejmujące wyłącznie odpady selektywne, tj.: meble i inne odpady wielkogabarytowe, zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, zużyte
akumulatory, zużyte świetlówki, zużyte opony (samochody osobowe), odpady budowlane i rozbiórkowe, pochodzące z drobnych prac remontowych.

W przypadku zapełnienia kontenera przed wyznaczoną godziną jego odbioru, kontener zostanie zabrany wcześniej, a kolejny nie będzie już podstawiony.

NADZÓR NAD DOSTARCZANIEM ODPADÓW KOMUNALNYCH BĘDZIE PEŁNIŁ PRACOWNIK ZAKŁADU USŁUG KOMUNALNYCH W LUBANIU
ODPADY DO KONTENERÓW MOGĄ DOSTARCZAĆ JEDYNIE MIESZKAŃCY GMINY WĘGLINIEC. NADZÓR NAD DOSTARCZANIEM ODPADÓW DO MOBILNYCH MIEJSC MA NA CELU WYELIMINOWANIE PRZEKAZYWANIA ODPADÓW POCHODZĄCYCH m.in. z demontażu pojazdów, czy pozostałości z tzw. "wystawek".

W dniach 19 i 26 czerwca br.  PSZOK w Węglińcu będzie nieczynny z powodu dozoru przez pracownika PSZOK mobilnego miejsca odbioru odpadów wielkogabarytowych.Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza