wtorek, 1 marca 2016

RAZ NA CZTERY LATA...

Autor: Paweł Lubarski
Raz na cztery lata w kalendarzu należy wyrwać kartkę z zapisem 29 luty.
Wczoraj postanowiliśmy dowiedzieć się czegoś więcej o tym tajemniczym dniu. Wybraliśmy się do miejscowości Lubań by zawitać na Event - Leap Day Lubań 2016.Już wcześniej odwiedziliśmy Wieżę Bracką jednak wówczas nie udało nam się odnaleźć pudełka ze skarbami, gdyż nie doczytaliśmy,  że aby odnaleźć skrytkę należy nacisnąć dzwonek do bramy i po otwarciu drzwi pokonać 125 schodów (my szukaliśmy wówczas wokół wieży przy ziemi). Tym razem drzwi były dla nas otwarte ze względu na odbywający się wewnątrz zlot miłośników geocoachingu. Wpisaliśmy się do specjalnie na tą okazję przygotowanego logbooka.


Po skosztowaniu na powitanie pysznego ciasta sporządzonego przez gospodarzy, mogliśmy poznać się osobiście z ludźmi, którzy tak jak i my bawią się w wolnej chwili w szukanie ciekawych miejsc w naszych okolicach (i nie tylko). Mieliśmy okazję obejrzeć skarby przybyłych tu geokeszerów z Polski i Niemiec.

 

Spotkanie zakończyło się wręczeniem nagród dla osób mających największą wiedzę na temat tego jednego dnia - 29-go lutego. Nam  nie udało się wygrać. Nasza skrzyneczka powiększyła się tylko o nowego okolicznościowego "drewniaczka". 

Drewniaka pokażemy w klubie w piątek o godzinie 16.


Wszystkich zainteresowanych ciekawą (według nas) formą spędzania czasu zapraszamy na
Wielką Ucieczkę. Po raz  kolejny przeszukamy Żagań. Chcesz dołączyć do nas
daj znać. 20 marca o godz. 9.00 wyruszamy samochodowo spod klubu.Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza