piątek, 28 marca 2014

KLAP w ukrytej kamerze


Autor Jadwiga Kuternozinska
Czasami dobrze jest pośmiać się z samych siebie. Nasi teatralni panowie zrobili nam psikusa i nagrali nas podczas próby teatralnej. Gdakamy, gęgamy, szczekamy i miauczymy w przedstawieniu o "Brzydkim kaczątku". Średnia wieku naszych aktorów grubo przekroczyła 50 lat. Ale nasza zabawa podczas szykowania występu jest wprost proporcjonalna do wieku. W sobotę, czyli jutro, jedziemy z całą trupą do
Pieńska na Międzynarodowy Dzień Teatru.Zobaczymy jak nam pójdzie na obcym terenie. Przypomnę skład grupy: Danuta Wawrzynek, Anna Deluga, Maria Sobek, Zdzisława Więcek, Teresa Łazowska, Irena Wiatrowska, Jadwiga Kuternozińska, Patryk Sobczak, Ignacy Marciniak i Edward Remiszewski. Naszym technicznym pomocnikiem jest Mieczysław Wawrzynek, który zbudował profesjonalną scenę. 
Poniżej filmik z ukrytej kamery nagrany podczas próby:

Mistrz przy pracy, inni do pomocy.


Gotowy teatrzyk

2 komentarze:

  1. I w Ruszowie są ludzie pozytywnie zakręceni. Wy do takich należycie. Komu dzisiaj się chce robić takie rzeczy dla innych. A Was wszędzie jest pełno. I to jest piękne. Trzymajcie tak dalej. Jestem Waszym fanem. Może uda mi się w tym roku wybrać na rajd z Wami.

    OdpowiedzUsuń
  2. Fajnie że ludzie na emeryturze i w wieku przed emerytalnym zajmują się takimi fajnymi projektami
    Brawo

    OdpowiedzUsuń